lekmed24 logo
lekmed24 logo

Przykłady konsultacji

Konsultacja stanu zdrowia:

Nie musisz wychodzić z domu, aby skonsultować Twój stan zdrowia i występujące objawy. W trakcie konsultacji możesz otrzymać e-receptę która wystawi lekarz, a kod do odbioru leków dostaniesz SMS-em. Możesz podać kod innej osobie, która zrealizuje receptę za Ciebie.

e-Recepta:

W sytuacji kiedy potrzebujesz leku na receptę albo skończyły Ci się leki przyjmowane regularnie skorzystaj z konsultacji. Po konsultacji lekarz wystawi e-receptę, a kod do odbioru leków dostaniesz SMS-em. Możesz podać kod innej osobie, która zrealizuje receptę za Ciebie.

Zwolnienie online:

W sytuacji kiedy nie czujesz się na siłach, a przeziębienie rozkłada Cię w łóżku możesz skorzystać z konsultacji aby otrzymać zwolnienie. Zwolnienie wystawione przez lekarza podczas konsultacji jest wysyłane bezpośrednio do Twojego pracodawcy. Nie musisz w tym pośredniczyć i wychodzić z domu, by dostarczyć zwolnienie. Po konsultacji z lekarzem po prostu zostań w domu i zadbaj o swoje zdrowie.

Terapia medyczną marihuaną:

Medyczna marihuana ma szerokie spektrum działania. Sprawdza się w m.in. w leczeniu przewlekłego bólu, chorób autoimmunologicznych, chorób jelit, fibromialgii, padaczki, zaburzeń żołądka i jelit, łagodzeniu nudności i wymiotów u pacjentów po chemioterapii, problemów z pamięcią, stanów lękowych, traum czy depresji.

Analiza wyników badań krwi:

Dzięki usługom konsultacji można szybko i łatwo dokonać analizy wyników badań krwi z lekarzem. Świadczenie zostanie wykonane przez specjalistę w oparciu o normy medyczne i średnie wartości ustalone dla każdego badania. Wyniki można przesłać za pomocą aplikacji mobilnej Lekmed24.

Kwestie intymne bezpośrednio z lekarzem:

Nigdy dotąd nie stosowałaś antykoncepcji hormonalnej, a chcesz zacząć? Potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej porady w kwestii tabletki "dzień po"? Wybierz konsultację z lekarzem! Uzyskasz szczegółowe odpowiedzi na nurtujące pytania, a także zalecenia dotyczące dalszego postępowania.

Rozmowa po polsku z lekarzem, przebywając za granicą:

Mieszkasz lub przebywasz poza granicami Polski często natrafiamy na wiele barier, które utrudniają nam kontakt z lekarzem oraz skorzystanie z opieki medycznej. Może to być zarówno bariera językowa, ale także odmienne przepisy prawne. Lekmed24 daje dostęp do setek lekarzy specjalistów z Polski, którzy mówią w ojczystym języku. Szybko, sprawnie i bez kolejek!

Szybko, wygodnie i dyskretnie.

Bez kolejek, bez stresu, wstydu i skrępowania. Dodatkowo bez wychodzenia z domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Szybko i bezpiecznie, a także znacznie wygodniej niż w tradycyjnym gabinecie.

Za pomocą konsultacji online można zdiagnozować najbardziej intymny problem zdrowotny i uzyskać receptę na niezbędny lek. W ten właśnie sposób działa telemedycyna.